انتصاب دکتر حسین چناری به ریاست مرکز آموزش‌های کوتاه‌مدت و مهارتی کاربردی سازمان بین‌المللی سینوو


طی حکمی از سوی معاون راهبردی اجرایی و رئیس دبیرخانه دائمی سازمان بین‌المللی سینوو، دکتر حسین چناری موسس و ریاست کالج بین‌المللی ابن‌سینا به مدت یک ‌سال به سمت رئیس مرکز آموزش‌های کوتاه‌مدت و مهارتی‌کاربردی این سازمان بین‌المللی علمی و دانشگاهی منصوب گردید.

به گزارش روابط عمومی کالج بین‌المللی ابن‌سینا، در این حکم انتصاب به تاریخ ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ آمده است:”با آرزوی موفقیت در کارها و وظایف محوله، امید است با برنامه‌ریزی و اجرای آیین‌نامه‌های سازمان بین‌المللی سینوو، در راستای گسترش ارتباطات آموزشی، پویایی بیشتر دپارتمان‌ها، ایجاد بانک اطلاعاتی و هوشمندسازی فرآیندها کوشا باشید. “

براساس این گزارش، مرکز آموزش‌های کوتاه‌مدت و مهارتی‌کاربردی سازمان بین‌المللی سینوو به‌تازگی با یکپارچگی و چابک‌سازی دو مرکز آموزش کوتاه‌مدت و مرکز آموزش مهارتی کاربردی، آغاز به‌کار کرده است.

گفتنی است سازمان بین‌المللی سینوو با بَرنامه شبکه دانشگاه‌های مجازی جهان اسلام یکی از شبکه‌های وابسته به – کامستک – کمیته دائمی همکاری‌های علمی و فن‌آوری کشورهای هم‌پیمان در سازمان همکاری‌های اسلامی است که وزارت علوم، تحقیقات و فن‌آوری جمهوری اسلامی ایران میزبانی از آن را بر عهده دارد. این سازمان بین‌المللی، پایگاهی سرشار از دانایی و توانایی است که با آرمان دادگری، ژرفایش و پایایی دانش و اندیشه‌ و توانمندسازی آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و مهارتی جهان اسلام، در گسترش آموزش‌عالی همگانی استوار بر فن‌آوری هوشمند می‌کوشد.


تاریخ: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تیتر اخبار