نمایش اخبار یادداشت

اطلاع رسانی بحران

کشور ایران به علت وسعت، موقعیت جغرافیایی و تنوع اقلیمی یکی از کشورهای بحران خیز دنیا است. از 40 نوع بلای طبیعی شناخته شده شامل زمین لرزه، آتشفشان، موج‌های دریایی ناشی از زلزله، گردبادهای استوایی (طوفان) ، طغیان، شکافتن زمین، آتش‌سوزی طبیعی جنگل‌ها و بیشه‌ها، خشکسالی، بیماری‌های شایع، تصادفات عمده، شورش‌های اجتماعی،و بحران‌های ناشی از جنگ و….. ، 31 نوع آن در ایران اتفاق می‌افتد و از این جهت ایران رتبه ششم را در دنیا دارا می‌باشد.


راز قیام عاشورا

مهم‌ترین فلسفه قیام عاشورا جامعه پردازی بود.


امام هدایت و راز هدایت

سیدالشهدا(ع) دارای چهل لقب می باشد که یکى از آنها «کشتى نجات» است.


عاشورا الگوی همیشگی تاریخ

باز محرم از راه رسید و پرچم‌های عزاداری محرم برافراشته شده‌اند تا خاطره‌ واقعه‌ کربلا را زنده‌ نگه ‌دارند. رنگ و رخساره‌ شهرها تغییر ‌کرده است. مردم آزاده جهان لباس های عزا به تن می کنند و به حسینیه‌ها و تکیه‌ها می‌روند تا عزاداری کنند و یاد حماسه جاویدان حسینی را گرامی بدارند .


جایگاه هنر

انسان از ابتدای خلقت تاکنون پیوند جدانشدنی با هنر داشته و در جنبه¬های مختلف زندگی از آن بهره جسته است. هنر نیز چون مذهب و ادبیات، از گذشته تا به حال، جزء ارکان اصلی زندگی بشر و در پیوند مستقیم با آیین¬ها و باورهای دینی بوده و از آن جا که همواره آدمی، با آفرینش آثار هنری، احساس شعف و لذت می-کرده، با زندگی وی در آمیخته است.


توسعه یادگیری خود راهبر در پیش است

آموزش آنلاین طیف وسیعی از روشهای جدید را برای تسهیل یادگیری به روش تعاملی فراهم می‌کند. در اینجا برخی از این روش‌ها که با آن آموزش آنلاین شیوه‌های تدریس را برای همیشه تغییر می‌دهد، آورده می‌شود.


چالش‌های روابط عمومی در ایران

روابط عمومی نقش مهم و برجسته ای در برخورد با مخاطبـان یـک سـازمان یـا یـک مؤسسه دارد و موفقیت روابط عمومی در هر سازمان و ارگانی علاوه بر توانمندی مسوول روابط عمومی به مدیر سازمان بر می‌گردد که تا چه اندازه به جایگاه این پست واقف است و از آن در راستای پیشبرد اهداف سازمان متبوع استفاده می‌کند.


سوم اردیبهشت چرا روز معمار نامگذاری شده است؟

 قبل از اینکه در مورد نامگذاری روز معمار سخن بگوییم ، ابتدا به این موضوع میپردازیم که معمار کیست؟


تیتر اخبار