نمایش اخبار فرهنگ و ادب

کشف منطقه نبوغ و دانش کسب و کار کلید موفقیت است

به تازگی کتاب کارخانه کسب‌و‌کار نوشته مهندس کیارش عباس‌زاده کارآفرین نمونه، بنیانگذار زود فود سابق (اسنپ فود فعلی)، گروه اسلایسینگ پای ایران، خانه کسب و کار و بسیاری شرکتهای موفق دیگر منتشر شد که با استقبال خوب هموطنان همراه بود. درباره این کتاب که با نثری ساده و روان، تصاویری جالب و نمودارهایی روشن آموزش دانش کسب و کار را در دستور کار خود قرار داده و مسیر موفقیت را ریل‌گذاری می‌کند، مصاحبه ما با نویسنده جوان و خوشفکر و پیشرو کیارش عباس‌زاده را مطالعه کنید که از پنج تجربه ارزشمند خود می‌گوید.


کتاب «فهرست نسخه‌های خطی مشاهیر جرجان» روانه بازار نشر شد

کتاب «فهرست نسخه‌های خطی مشاهیر جرجان» در کتابخانه‌های عراق و ترکیه به قلم ابوذر خسروی و نجمه دامن افشار و به همت نشر بنام بر روی پیشخان کتاب‌فروشی‌ها قرار گرفت.


کارخانه کسب‌و‌کار

روش‌های راه‌اندازی، توسعه و تحول کسب و کار در بازار ایران


دومین اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی: هم‌اندیشی برای آینده روابط‌عمومی در ایران

دومین اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی با هدف هم‌اندیشی و تبادل نظر در خصوص چالش‌ها و فرصت‌های پیش‌روی روابط‌عمومی در ایران، در اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ در تهران برگزار خواهد شد.


هفته بزرگداشت روابط‌عمومی در سال ۱۴۰۳ از ۲۵ لغایت ۳۱ اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد

‍ سید غلامرضا کاظمی دینان با اعلام این مطلب افزود: این هفته فرصت مناسبی برای معرفی پتانسیل‌های این حوزه به‌منظور کاهش مسایل کشور است.


نگاهی به کتاب اختراع قوم یهود

سوت پایان برای رژیم اشغالگر قدس


کتاب مساجد شهر گرگان  روانه بازار کتاب شد

کتاب مساجد شهر گرگان در قطع رقعی و 164 صفحه توسط محمد انصار از سوی انتشارات نوروزی و با پشتیبانی مالی اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک گرگان به چاپ رسید.


کتاب جنگ زندگی به زیور طبع آراسته شد

کتاب جنگ زندگی ، ” در جستجوی جهان ترجمانی خانم حاجب نیر عظمی ” توسط دکتر مریم سعیدی عضو هیات علمی گروه زبان انگلیسی دانشگاه آزاد اسلامی آزاد شهر روانه بازار کتاب شد .


 به مدیرمسئولی علی رزاقی‌ بهار

شماره دهم فصلنامه بارثاوا رهسپار کتابفروشی‌ها شد


گفتگو با دکتر محسن صادقی نیه

مدرس ‌و مشاور کسب و کار


نگاهی به کتاب نوشتن خلاق

با نوشتن «صدای» منحصر به فرد خودمان را کشف کنیم


تیتر اخبار