هوش امپراتور در نمایشگاه کتاب تهران

هوش امپراتور در نمایشگاه کتاب تهران

جواد لگزیان

سی‌وپنجمین دوره نمایشگاه کتاب تهران در دو قالب نمایشگاه مجازی و فیزیکی و با شعار «بخوانیم و بسازیم» به میزبانی مصلی امام خمینی (ره) از ۱۹ تا ۲۹ اردیبهشت‌ماه از ساعت ده صبح تا هشت شب برگزار می‌شود.

همزمان با برگزاری بخش حضوری نمایشگاه کتاب ۱۴۰۳ تهران، بخش مجازی نمایشگاه کتاب نیز در سامانه book.icfi.ir امکان خرید برای علاقه‌مندان به کتاب را در ۲۴ ساعت شبانه‌روز مهیا می‌کند.

خوب است از این فرصت یگانه استفاده کنیم و همراه با بچه‌ها به نمایشگاه برویم تا روز پر خاطره‌ای را با کتاب و آگاهی داشته باشیم و بچه‌ها را هم بیشتر با کتاب و نشر و فضای نمایشگاهی آشنا کنیم.

سالن کودک و نوجوان راهرو یک، غرفه شماره ۲۸ و سالن کمک آموزشی رواق شرقی غرفه ۵۵ انتشارات تیزهوشان دکتر شاکری امسال با کتابهایی جدید وارد سی و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران شده است.

کتابهای هوش امپراتور از انتشارات تیزهوشان دکتر شاکری ویژه اول دبستان تا نهم دبیرستان با هدف تقویت هوش فضایی و تصویری، ریاضی و منطقی، کلامی و هوش عمومی (سرعت و دقت) مجموعه‌ای بی‌نظیر حاصل کار تیم حرفه‌ای متخصص هوش این انتشارات است که برای نمایشگاه کتاب تهران تدارک دیده شده‌ است.

همچنین می‌توانید سری کتابهای ۱۳۰۰ و مجموعه حرفه‌ای کتابهای ویتامین ۳ برای درک بهتر و عمیق‌تر کتاب درسی و البته کلی کتاب هوش و سرگرمی و بازی و سودوکو همگی با مطالبی به روز را از غرفه این انتشارات تهیه کنید.


تاریخ: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تیتر اخبار