روند پیشرفت گلستان در سال ۱۴۰۳ ادامه پیدا کند

نماینده ولی‌فقیه در گلستان با تبریک فرارسیدن نوروز و تقارن بهار طبیعت با ماه مبارک رمضان گفت: سال ۱۴۰۲ شاهد وقوع اتفاقات خوب در زمینه رشد، توسعه و پیشرفت این استان در ابعاد مختلف رقم خورد که باید تلاش شود این روند همچنان ادامه پیدا کند.

نماینده ولی‌فقیه در گلستان با تبریک فرارسیدن نوروز و تقارن بهار طبیعت با ماه مبارک رمضان گفت: سال ۱۴۰۲ شاهد وقوع اتفاقات خوب در زمینه رشد، توسعه و پیشرفت این استان در ابعاد مختلف رقم خورد که باید تلاش شود این روند همچنان ادامه پیدا کند. آیت‌الله سیدکاظم نورمفیدی روز چهارشنبه در پیام نوروزی با بیان این که گلستان ما در سال گذشته علاوه بر، موفقیت‌، شاهد برخی مشکلات بود، اضافه کرد: اجتماع پرشکوه مردم در ۲۲ بهمن قابل تقدیر و تشکر بود و مردم به واقع در این روز با شکوه و عظمت برای دفاع از انقلاب خودشان به میدان آمدند.

وی یادآور شد: همچنین حضور مردم گلستان در انتخابات ۱۱ اسفند قابل قدردانی است و امیدوارم منتخبین ما بتوانند خدمت‌های بیشتر و موثری را برای امت اسلامی و استان داشته باشند.

نماینده ولی‌فقیه در گلستان تاکید کرد: پارسال مشکلات مجتمع پتروشیمی استان با سفر هیات دولت و قوه قضاییه برطرف شد و برای ادامه کار همه مسوولان و نمایندگان استان باید تلاش کنند.

آیت‌الله نورمفیدی اظهار کرد: برای جزیره آشوراده هم که از خواسته‌های قدیمی این استان بوده و می‌تواند در استان تحول ایجاد کند، قدم‌های خوبی برداشته شد

وی با اشاره به این که مشکلات خلیچ گرگان هم تا حدی حل شده، خاطرنشان کرد: اینطور نیست که همه مشکلات حل شده باشد و لازم است کارها توسط مسوولان پیگیری شده و همگان دست در دست هم مشکلات را حل کنند.

وی یادآور شد: از طرفی مشکلاتی هم بوده که اختصاص به استان نبوده و آن هم مشکلات اقتصادی مردم در زمینه‌های بیکاری نسل جوان و معیشت مردم و گرانی است که مردم را رنج می‌دهد و بدون شک مسوولان در تلاش هستند تا حل کنند، اما مردم باید لمس کنند که معیشت و سفره آنها بصورت اساسی و زیربنایی در حال تغییر و رفع شدن است.

نماینده ولی‌فقیه در گلستان به حوادث غزه هم اشاره کرد و گفت: در سال گذشته حادثه غزه برای امت اسلامی غم بسیار سنگینی بوده و امیدواریم خداوند متعال مردم مظلوم غزه را هر چه زودتر از این ظلم و جنایت نجات دهد و این دولت غاصب و همه آنهایی را که پشتیبان این ظلم هستند را ریشه‌کن کند.


تاریخ: ۰۲ فروردین ۱۴۰۳
نظرات خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تیتر اخبار