رییس هیات تیراندازی گلستان انتخاب شد

اعضای مجمع هیات تیراندازی استان گلستان با اکثریت آرا تقی ایزد را به‌عنوان رییس جدید این هیات انتخاب کردند.

به گزارش ایرنا در مجمع انتخابات این هیات که عصر شنبه با حضور مرتضی قربانی رییس فدراسیون برگزار شد، ۲۰ عضو حاضر در این مجمع همگی به تقی ایزد به عنوان تنها داوطلب ریاست هیات تیراندازی گلستان‌ رای دادند.

مجمع هیات تیراندازی گلستان‌ ۲۵ عضو دارد که پنج عضو آن در جلسه امروز حضور نداشتند.

اعضای حاضر در مجمع همچنین همگی به الهام شاه‌حسینی به عنوان نایب رییس، امیر مقصودلو به عنوان خزانه‌دار، رمضان الازمنی به عنوان بازرس قانونی و همچنین علی طالبی، حسین فندرسکی و غلامرضا پایین‌محلی به عنوان اعضای هیات رییسه رای دادند.

ایزد پیشتر مسوولیت سرپرستی این هیات را بعد از پایان دوره ریاست قربانعلی روشنی از ۲۲ خرداد ماه سال جاری تاکنون برعهده داشت.

اعضای مجمع همچنین به بیان برخی مشکلات از جمله سلاح‌ و البسه، فشنگ، سالن‌های تیراندازی پرداختند.

همچنین با موافقت رییس فدراسیون، میزبانی مسابقات جایزه بزرگ اهداف پروازی به استان گلستان واگذار شد.

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان‌ در این مراسم گفت: سالن تیراندازی نیمه تمام در شهرستان‌ گرگان با رشد ۳۰ درصدی مواجه است و در سفر قبلی رییس فدراسیون به این استان، تخصیص ۲۰ میلیارد ریال برای تکمیل این سالن مصوب شده بود.

قاسمعلی برزمینی اظهار کرد: ۲ سالن نیمه تمام با رشد ۱۵ درصد در آق‌قلا و آزادشهر داریم که برای سال آینده بودجه در نظر خواهیم گرفت.

وی افزود: دولت برای پروژه‌های نیمه تمام با رشد بیش از ۵۰ درصد بودجه مصوب خواهد کرد.

وی اضافه کرد: برای پروژه‌های کمتر از این میزان پیشرفت فیزیکی، تلاش شود تا بخش خصوصی در تکمیل این پروژه‌ها سرمایه‌گذاری کند.


تاریخ: ۰۴ آذر ۱۴۰۲
نظرات خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تیتر اخبار