طرح تولید کتاب صوتی در کتابخانه حرم مطهر آغاز شد

استقبال بی‌نظیر از آوای مهر هشتم

طرح تولید کتاب صوتی در کتابخانه حرم مطهر آغاز شد

جواد لگزیان

علاقمندان کتاب و کتابخوانی با حضور در تالار قدس سازمان کتابخانه‌ها و موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی در حرم مطهر امام رضا(ع) گردهمایی آوای مهر هشتم را رقم زدند.

یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ده صبح در این گردهمایی که به ابتکار مرکز خادمیاری سازمان ‌کتابخانه‌ها برگزار شد تمامی دوستداران کتاب و صدا در یک فضای معنوی طرح بزرگ تولید کتاب‌های صوتی و پادکست در کتابخانه مرکزی حرم‌ مطهر را آغاز کردند.

در ابتدای این مراسم حجت الاسلام و المسلمین سید جلال حسینی ریاست سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی با اشاره به تقارن این گردهمایی با روز بزرگ و پرفضیلت عرفه، شکر عملی صدای خوب را کار برای امام رضا (ع) دانست و تاکید کرد هر کس با هر توانایی که دارد باید قدر حضور و خدمت در این آستان مقدس را بداند و یکی از زیباترین کارها خدمت با صدای نیک در جهت هدف والای ترویج کتاب است.

 دکتر سیدعباس مرجانی مدیر فعالیتهای داوطلبانه و خادمیاری سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس در ادامه  در سخنانی با تشکر از همه فعالان فرهنگی این طرح گفت بیش از دویست نفر از سن هشت تا شصت و هشت سال در گام‌ نخست این طرح برای تولید کتاب صوتی همکاری خود را با خادمیاری شروع کردند و ما به امید خداوند یکتا با تمام توان از همه این نیرو و اخلاص برای تولید محصولات فرهنگی استفاده خواهیم کرد.

در پایان صداپیشگان برگزیده یک متن مذهبی و معنوی اجرا کردند و مسابقه‌ای جالب با حضور استاد علیرضا یونچی نیز بین شرکت‌کنندگان برگزار شد و به برگزیدگان جوایزی اعطا شد.


تاریخ: ۲۷ خرداد ۱۴۰۳
نظرات خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تیتر اخبار