آغاز ثبت‌نام والدین متقاضی سرویس مدرسه در سامانه سپند

کمال غریبی، رئیس سازمان حمل‌ونقل شهرداری گرگان از آغاز ثبت درخواست والدین برای دریافت خدمات سرویس مدرسه در سامانه پایش ناوگان دانش‌آموزی (سپند) خبر داد و گفت: این سامانه از ابتدای خرداد امکان ثبت درخواست را دارد.

مهدی کمال غریبی،  اظهار کرد: والدین دانش‌آموزان متقاضی برای سرویس مدارس می‌توانند با مراجعه به سایت پایش ناوگان دانش‌آموزی برای سال تحصیلی ۱۴۰۴-۱۴۰۳ ثبت‌نام کنند.

وی ادامه داد: به‌منظور برنامه‌ریزی و تأمین ناوگان مورد نیاز حمل‌ونقل دانش‌آموزی، والدین موظف هستند تا ابتدای تیر سال‌جاری پس از اطلاع‌رسانی مدارس، نسبت به ثبت درخواست خود در سامانه سپند اقدام کنند.

رئیس سازمان حمل‌ونقل شهرداری گرگان بیان داشت: ثبت‌نام در این سامانه به‌صورت الکترونیکی انجام می‌شود و والدین دانش‌آموزان می‌توانند با مراجعه به آدرس https://irtusepand.ir نسبت به ثبت‌نام و انتخاب سرویس مورد نظر خود اقدام کنند.

وی در ادامه گفت: در سامانه سپند، اطلاعات مربوط به رانندگان، خودروها و مسیرهای سرویس مدارس به‌طور کامل ثبت و در دسترس والدین قرار می‌گیرد.

کمال غریبی خاطرنشان کرد: به‌منظور افزایش سطح کیفیت و ایمنی این حوزه، امکان نظارت بر خط بر نحوه سرویس‌دهی ناوگان نیز در این سامانه فراهم شده است.


تاریخ: ۰۹ خرداد ۱۴۰۳
نظرات خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تیتر اخبار