جزئیات جدید از میزان افزایش حقوق کارکنان و اساتید دانشگاه آزاد در سال 1403

داریوش جاوید معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد اسلامی به تشریح روند حرکتی در حوزه توسعه و تحول اداری در دانشگاه آزاد اسلامی پرداخت و گفت: یکی از اقدامات مهم این معاونت، راه‌اندازی سامانه‌های جامع و یکپارچه قراردادها، اموال، املاک، حسابداری، بودجه و… است

داریوش جاوید معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد اسلامی به تشریح روند حرکتی در حوزه توسعه و تحول اداری در دانشگاه آزاد اسلامی پرداخت و گفت: یکی از اقدامات مهم این معاونت، راه‌اندازی سامانه‌های جامع و یکپارچه قراردادها، اموال، املاک، حسابداری، بودجه و… است. اتفاق مهمی که از سال 1398 محقق شده، روند کاهش وابستگی دانشگاه به درآمدهای شهریه ای است به طوری که در این سال 85 درصد درآمدهای دانشگاه از محل شهریه بود و در سال مالی جاری این عدد به 52 درصد رسیده است.


دکتر جاوید از تدوین شیوه نامه افزایش حقوق و دستمزد کارکنان و اعضای هیأت علمی در سال 1403 خبر داد و گفت: این شیوه‌نامه به هیأت امنای مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی ارسال شده و با تصویب آن، اجرایی خواهد شد. براساس پیش‌بینی‌ها، هریک از اقلام کمک هزینه خانوار، حق مسکن، حق تأهل، حق اولاد، ایاب و ذهاب و حق سرپرستی از 20 تا 40 درصد افزایش خواهد یافت. امسال اقلام حق بهره‌وری مدیریت و اثربخشی و ارزیابی عملکرد نیز به احکام اضافه خواهد شد.


تاریخ: ۰۵ خرداد ۱۴۰۳
نظرات خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تیتر اخبار